O nás

Vznik firmy
STRECHY DOBRÍK s.r.o

Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.

História firmy sa píše od roku 1997. Za založením firmy  stojí podnikateľ Ľubomír Dobrík. Spočiatku sa venoval pokrývaniu striech a tesárskym prácam, ku ktorým má dodnes pozitívny vzťah. V roku 1997 pracoval s tromi remeselníkmi. S pribúdajúcim množstvom práce rástol aj počet zamestnancov.

Firma sa rozrastala a pribúdali ďalšie profesie, pribudli klampiarske práce, izolácie striech, realizácia nových  podkrovných priestorov na bývanie. Nami zrealizované strechy dodnes  spoľahlivo  slúžia spokojným zákazníkom. Od roku 1997 firma nazbierala množstvo skúseností a vedomostí , ktoré získava stálym vzdelávaním a ale aj praxou.

Firma STRECHY DOBRÍK v realizácii striech vďaka skúsenostiam a rozvoju firmy, spĺňa očakávania svojich zákazníkov, ktorý požadujú odbornosť, seriózne vystupovanie pracovníkov, prijateľné ceny ,ktoré zodpovedajú reálnym cenám na trhu a kvalitne prevedeným prácam. Keďže našou prioritou je kvalita nami odvedených prác  a realizácia striech tým , ktorý chcú aby aj ich deti mali strechu bez starosti . Veríme  že sa v budúcnosti  aj Vy  zaradíte medzi  našich spokojných zákazníkov.

Firma Strechy Dobrík je aktívnym členom Cechu Strechárov Slovenska  od roku 2003.  Firma Strechy Dobrík je držiteľom  viacerých ocenení  vydaných Cechom strechárov Slovenska  za naše  úspešne zrealizované práce.

Naše certifikáty